sarbinowopokoje24@wp.pl
Kwatery nad Bałtykiem - logo
+48 668 207 905
Kwatery nad morzem

Sarbinowo to wyjątkowa miejscowość, w której wypoczynek przypomina niebiańską sielankę. Ten dział stworzyliśmy dla Ciebie abyś poznał wszystkie sekrety naszego miasta, aby pobyt, w nim był nie tylko urlopem nad morzem ale i przygodą. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące zabytków w Sarbinowie, szlaków turystycznych, opisy wartych odwiedzenia plaż oraz wiele innych atrakcji.

Morze charakteryzuje się również typowymi dla tego środowiska zabudowaniami. Pisząc o atrakcjach w Sarbinowie nie można zapomnieć o oddalonym o 5 kilometrów od tej miejscowości niezwykłym obiekcie.

Sarbinowo niegdyś było typową rybacką osadą, gdzie życie płynęło wolno, daleko od turystycznego, miejskiego zgiełku. Sielanka rybacka trwała do drugiej połowy XIX, wtedy to spokojna osada w Sarbinowie zaczęła się przekształcać w ośrodek turystyczny.

Jeżeli jesteś miłośnikiem historii, mamy dla Ciebie niezwykłe delicje, których możesz skosztować na przykład poczas niepogody. W poprzednich artykuła pisałem o zabytkach jakie możesz zwiedzić w Sarbinowie.

Jak w wielu nadmorskich kurortach tak i w naszej przepieknej miejscowości Sarbinowo znajdują się zabytki warte odwiedzenia. Fani architektury, historii znajdą w Sarbinowie kilka wyjątkowych miejsc, które zapamiętają na długo. W artykule przedstawię trzy zabytki warte odwiedzenia w naszym mieście. Przejdźmy w takim razie do konkretów. 

Jeżeli lubisz spacerować po twardym gruncie mamy, w Sarbinowie coś specjalnie dla Ciebie. Musisz koniecznie odwiedzić naszą promenadę umieszczoną wzdłuż pięknej plaży.

Każdy wczasowicz, który przyjeżdża do naszej miejscowości na główny cel wypoczynku bierze plażę w Sarbinowie. Od naszego obiektu do pięknej piaszczystej plaży jest niespełna 200 metrów, warto zatem nie co napisać o niej więcej. Plaża w Sarbinowie rozciąga się pomiędzy miejscowościami Gaski oraz Chłopy.

Niedaleko Sarbinowa w miejscowości Biecz możesz odwiedzić jedne z najstarszych pomników przyrody w Polsce, a w swoim gatunku najstarsze. Są nimi dwa dęby o niezwykle imponującym wieku.

Design & programming: DC | Copyright © sarbinowo-pokoje.pl. All rights reserved.