Każdy wczasowicz, który przyjeżdża do naszej miejscowości na główny cel wypoczynku bierze plażę w Sarbinowie. Od naszego obiektu do pięknej piaszczystej plaży jest niespełna 200 metrów, warto zatem nie co napisać o niej więcej. Plaża w Sarbinowie rozciąga się pomiędzy miejscowościami Gaski oraz Chłopy.

Sarbinowo jest małą miejscowością, więc znajdziesz tu nie tylko spokój, ale też piękne dzikie plaże, gdzie większość turystów się nie zapuszcza. Wyobraź sobie to polskie morze, spokój i szum morza. Taki wypoczynek pozwoli Ci maksymalnie naładować baterie życiowe podczas urlopu, z którego wrócisz wypoczęty z ukojoną duszą. 

Przechadzając się plażami w Sarbinowie możesz natknąć się na piękne okazy muszli oraz bursztynów zwłaszcza w jej dzikszych miejscach. Te są też niezwykłym terenem dla pasjonatów fotografii czy biegaczy.

Na plażach z wyznaczonymi kąpieliskami znajdziesz mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla siebie. Są bary, stoiska gdzie można posilić się dobrym jedzeniem bez opuszczania plaży. Jak dostać się na wyznaczone kąpielisko? Najlepiej od ulicy Nadmorskiej przy której stoi kościół. Zaraz przy wejściu na plażę czeka na Ciebie drewniane molo, które pozwoli Ci wejść głębiej w cudowny krajobraz morza.